Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa PKP05:14
Beniowskiego (n/ż)05:15
Bora Komorowskiego05:17
Chłopska05:18
Obrońców Wybrzeża05:19
Przymorze Wielkie05:20
Czarny Dwór05:22
Zaspa - Szpital05:24
Leszczyńskich05:25
Rzeczypospolitej05:26
Pilotów05:28
Zaspa SKM05:29
SDO "Złota Jesień" (n/ż)05:29
Rozstaje05:31
Kilińskiego05:33
Galeria Bałtycka05:35
Jaśkowa Dolina05:37
Sobótki05:37
Na Wzgórzu
 
05:38
0 min.
 
Falista (n/ż)05:391 min.
 
Strzelnica (n/ż)05:402 min.
 
Dobrowolskiego05:424 min.
 
Piecewska05:435 min.
 
Warneńska05:446 min.
 
Budapesztańska05:468 min.
 
Migowo05:479 min.
 
Wołkowyska05:4810 min.
 
Zacna05:5012 min.
 
Staw Wróbla05:5113 min.
 
Jasieńska05:5214 min.
 
Jasień PKM05:5315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy