Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa PKP20:11
Beniowskiego (n/ż)20:12
Bora Komorowskiego20:14
Chłopska20:15
Obrońców Wybrzeża20:16
Przymorze Wielkie20:17
Czarny Dwór20:19
Zaspa - Szpital20:21
Leszczyńskich20:22
Rzeczypospolitej20:23
Pilotów20:25
Zaspa SKM20:27
SDO "Złota Jesień" (n/ż)20:27
Rozstaje20:29
Kilińskiego20:31
Galeria Bałtycka20:34
Jaśkowa Dolina20:37
Sobótki20:38
Na Wzgórzu
 
20:39
0 min.
 
Falista (n/ż)20:401 min.
 
Strzelnica (n/ż)20:412 min.
 
Dobrowolskiego20:434 min.
 
Piecewska20:445 min.
 
Warneńska20:456 min.
 
Budapesztańska20:478 min.
 
Migowo20:489 min.
 
Wołkowyska20:4910 min.
 
Zacna20:5112 min.
 
Staw Wróbla20:5213 min.
 
Jasieńska20:5314 min.
 
Jasień PKM20:5415 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy