Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Czarny Dwór04:21
Zaspa - Szpital04:23
Leszczyńskich04:24
Rzeczypospolitej04:25
Pilotów04:27
Zaspa SKM04:29
SDO "Złota Jesień" (n/ż)04:30
Rozstaje04:32
Kilińskiego04:34
Galeria Bałtycka04:37
Jaśkowa Dolina04:40
Sobótki04:41
Na Wzgórzu
 
04:42
0 min.
 
Falista (n/ż)04:431 min.
 
Strzelnica (n/ż)04:442 min.
 
Dobrowolskiego04:453 min.
 
Piecewska04:464 min.
 
Warneńska04:486 min.
 
Budapesztańska04:508 min.
 
Migowo04:519 min.
 
Wołkowyska04:5210 min.
 
Zacna04:5412 min.
 
Staw Wróbla04:5513 min.
 
Jasieńska04:5614 min.
 
Jasień PKM04:5816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy