Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa PKP14:03
Beniowskiego (n/ż)14:04
Bora Komorowskiego14:06
Chłopska14:07
Obrońców Wybrzeża14:08
Przymorze Wielkie14:09
Czarny Dwór14:11
Zaspa - Szpital14:13
Leszczyńskich14:14
Rzeczypospolitej14:15
Pilotów14:17
Zaspa SKM14:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:19
Rozstaje14:21
Kilińskiego14:23
Galeria Bałtycka14:26
Jaśkowa Dolina
 
14:29
0 min.
 
Sobótki14:301 min.
 
Na Wzgórzu14:312 min.
 
Falista (n/ż)14:323 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:334 min.
 
Dobrowolskiego14:356 min.
 
Piecewska14:367 min.
 
Warneńska14:378 min.
 
Budapesztańska14:3910 min.
 
Migowo14:4011 min.
 
Wołkowyska14:4112 min.
 
Zacna14:4314 min.
 
Staw Wróbla14:4415 min.
 
Jasieńska14:4516 min.
 
Jasień PKM14:4617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy