Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP08:43
Beniowskiego (n/ż)08:44
Bora Komorowskiego08:46
Chłopska08:47
Obrońców Wybrzeża08:48
Przymorze Wielkie08:49
Czarny Dwór08:51
Zaspa - Szpital08:53
Leszczyńskich08:54
Rzeczypospolitej08:55
Pilotów08:57
Zaspa SKM08:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)08:59
Rozstaje09:01
Kilińskiego09:03
Galeria Bałtycka09:06
Jaśkowa Dolina
 
09:09
0 min.
 
Sobótki09:101 min.
 
Na Wzgórzu09:112 min.
 
Falista (n/ż)09:123 min.
 
Strzelnica (n/ż)09:134 min.
 
Dobrowolskiego09:156 min.
 
Piecewska09:167 min.
 
Warneńska09:178 min.
 
Budapesztańska09:1910 min.
 
Migowo09:2011 min.
 
Wołkowyska09:2112 min.
 
Zacna09:2314 min.
 
Staw Wróbla09:2415 min.
 
Jasieńska09:2516 min.
 
Jasień PKM09:2617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy