Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP13:57
Beniowskiego (n/ż)13:58
Bora Komorowskiego14:00
Chłopska14:01
Obrońców Wybrzeża14:03
Przymorze Wielkie14:05
Czarny Dwór14:09
Zaspa - Szpital14:11
Leszczyńskich14:13
Rzeczypospolitej14:14
Pilotów14:16
Zaspa SKM14:18
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:19
Rozstaje14:21
Kilińskiego14:23
Galeria Bałtycka14:28
Jaśkowa Dolina
 
14:32
0 min.
 
Sobótki14:353 min.
 
Na Wzgórzu14:364 min.
 
Falista (n/ż)14:375 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:386 min.
 
Dobrowolskiego14:408 min.
 
Piecewska14:419 min.
 
Warneńska14:4311 min.
 
Budapesztańska14:4513 min.
 
Migowo14:4715 min.
 
Wołkowyska14:4917 min.
 
Zacna14:5119 min.
 
Staw Wróbla14:5220 min.
 
Jasieńska14:5321 min.
 
Jasień PKM14:5523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy