Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP12:20
Beniowskiego (n/ż)12:21
Bora Komorowskiego12:23
Chłopska12:24
Obrońców Wybrzeża12:26
Przymorze Wielkie12:28
Czarny Dwór12:31
Zaspa - Szpital12:33
Leszczyńskich12:35
Rzeczypospolitej12:36
Pilotów12:38
Zaspa SKM12:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:41
Rozstaje12:43
Kilińskiego12:45
Galeria Bałtycka12:49
Jaśkowa Dolina
 
12:52
0 min.
 
Sobótki12:542 min.
 
Na Wzgórzu12:553 min.
 
Falista (n/ż)12:564 min.
 
Strzelnica (n/ż)12:575 min.
 
Dobrowolskiego12:597 min.
 
Piecewska13:008 min.
 
Warneńska13:0210 min.
 
Budapesztańska13:0412 min.
 
Migowo13:0513 min.
 
Wołkowyska13:0614 min.
 
Zacna13:0816 min.
 
Staw Wróbla13:0917 min.
 
Jasieńska13:1018 min.
 
Jasień PKM13:1220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy