Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP10:20
Beniowskiego (n/ż)10:21
Bora Komorowskiego10:23
Chłopska10:24
Obrońców Wybrzeża10:26
Przymorze Wielkie10:28
Czarny Dwór10:31
Zaspa - Szpital10:33
Leszczyńskich10:35
Rzeczypospolitej10:36
Pilotów10:38
Zaspa SKM10:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:41
Rozstaje10:43
Kilińskiego10:45
Galeria Bałtycka10:49
Jaśkowa Dolina
 
10:52
0 min.
 
Sobótki10:542 min.
 
Na Wzgórzu10:553 min.
 
Falista (n/ż)10:564 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:575 min.
 
Dobrowolskiego10:597 min.
 
Piecewska11:008 min.
 
Warneńska11:0210 min.
 
Budapesztańska11:0412 min.
 
Migowo11:0513 min.
 
Wołkowyska11:0614 min.
 
Zacna11:0816 min.
 
Staw Wróbla11:0917 min.
 
Jasieńska11:1018 min.
 
Jasień PKM11:1220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy