Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP09:40
Beniowskiego (n/ż)09:41
Bora Komorowskiego09:43
Chłopska09:44
Obrońców Wybrzeża09:46
Przymorze Wielkie09:48
Czarny Dwór09:51
Zaspa - Szpital09:53
Leszczyńskich09:55
Rzeczypospolitej09:56
Pilotów09:58
Zaspa SKM10:00
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:01
Rozstaje10:03
Kilińskiego10:05
Galeria Bałtycka10:09
Jaśkowa Dolina
 
10:12
0 min.
 
Sobótki10:142 min.
 
Na Wzgórzu10:153 min.
 
Falista (n/ż)10:164 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:175 min.
 
Dobrowolskiego10:197 min.
 
Piecewska10:208 min.
 
Warneńska10:2210 min.
 
Budapesztańska10:2412 min.
 
Migowo10:2513 min.
 
Wołkowyska10:2614 min.
 
Zacna10:2816 min.
 
Staw Wróbla10:2917 min.
 
Jasieńska10:3018 min.
 
Jasień PKM10:3220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy