Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa PKP17:43
Beniowskiego (n/ż)17:44
Bora Komorowskiego17:46
Chłopska17:47
Obrońców Wybrzeża17:48
Przymorze Wielkie17:49
Czarny Dwór17:51
Zaspa - Szpital17:53
Leszczyńskich17:54
Rzeczypospolitej17:55
Pilotów17:57
Zaspa SKM17:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)17:59
Rozstaje18:01
Kilińskiego18:03
Galeria Bałtycka18:06
Jaśkowa Dolina
 
18:09
0 min.
 
Sobótki18:101 min.
 
Na Wzgórzu18:112 min.
 
Falista (n/ż)18:123 min.
 
Strzelnica (n/ż)18:134 min.
 
Dobrowolskiego18:156 min.
 
Piecewska18:167 min.
 
Warneńska18:178 min.
 
Budapesztańska18:1910 min.
 
Migowo18:2011 min.
 
Wołkowyska18:2112 min.
 
Zacna18:2314 min.
 
Staw Wróbla18:2415 min.
 
Jasieńska18:2516 min.
 
Jasień PKM18:2617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy