Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP16:03
Beniowskiego (n/ż)16:04
Bora Komorowskiego16:06
Chłopska16:07
Obrońców Wybrzeża16:08
Przymorze Wielkie16:09
Czarny Dwór16:11
Zaspa - Szpital16:13
Leszczyńskich16:14
Rzeczypospolitej16:15
Pilotów16:17
Zaspa SKM16:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)16:19
Rozstaje16:21
Kilińskiego16:23
Galeria Bałtycka16:26
Jaśkowa Dolina
 
16:29
0 min.
 
Sobótki16:301 min.
 
Na Wzgórzu16:312 min.
 
Falista (n/ż)16:323 min.
 
Strzelnica (n/ż)16:334 min.
 
Dobrowolskiego16:356 min.
 
Piecewska16:367 min.
 
Warneńska16:378 min.
 
Budapesztańska16:3910 min.
 
Migowo16:4011 min.
 
Wołkowyska16:4112 min.
 
Zacna16:4314 min.
 
Staw Wróbla16:4415 min.
 
Jasieńska16:4516 min.
 
Jasień PKM16:4617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy