Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa PKP14:23
Beniowskiego (n/ż)14:24
Bora Komorowskiego14:26
Chłopska14:27
Obrońców Wybrzeża14:28
Przymorze Wielkie14:29
Czarny Dwór14:31
Zaspa - Szpital14:33
Leszczyńskich14:34
Rzeczypospolitej14:35
Pilotów14:37
Zaspa SKM14:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:39
Rozstaje14:41
Kilińskiego14:43
Galeria Bałtycka14:46
Jaśkowa Dolina
 
14:49
0 min.
 
Sobótki14:501 min.
 
Na Wzgórzu14:512 min.
 
Falista (n/ż)14:523 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:534 min.
 
Dobrowolskiego14:556 min.
 
Piecewska14:567 min.
 
Warneńska14:578 min.
 
Budapesztańska14:5910 min.
 
Migowo15:0011 min.
 
Wołkowyska15:0112 min.
 
Zacna15:0314 min.
 
Staw Wróbla15:0415 min.
 
Jasieńska15:0516 min.
 
Jasień PKM15:0617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy