Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP06:59
Beniowskiego (n/ż)07:00
Bora Komorowskiego07:02
Chłopska07:03
Obrońców Wybrzeża07:05
Przymorze Wielkie07:07
Czarny Dwór07:11
Zaspa - Szpital07:13
Leszczyńskich07:15
Rzeczypospolitej07:16
Pilotów07:18
Zaspa SKM07:20
SDO "Złota Jesień" (n/ż)07:21
Rozstaje07:23
Kilińskiego07:25
Galeria Bałtycka07:29
Jaśkowa Dolina
 
07:32
0 min.
 
Sobótki07:342 min.
 
Na Wzgórzu07:353 min.
 
Falista (n/ż)07:364 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:375 min.
 
Dobrowolskiego07:397 min.
 
Piecewska07:408 min.
 
Warneńska07:4210 min.
 
Budapesztańska07:4412 min.
 
Migowo07:4513 min.
 
Wołkowyska07:4614 min.
 
Zacna07:4816 min.
 
Staw Wróbla07:4917 min.
 
Jasieńska07:5018 min.
 
Jasień PKM07:5220 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy