Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP22:11
Beniowskiego (n/ż)22:12
Bora Komorowskiego22:14
Chłopska22:15
Obrońców Wybrzeża22:16
Przymorze Wielkie22:17
Czarny Dwór22:19
Zaspa - Szpital22:21
Leszczyńskich22:22
Rzeczypospolitej22:23
Pilotów22:25
Zaspa SKM22:27
SDO "Złota Jesień" (n/ż)22:28
Rozstaje22:30
Kilińskiego22:32
Galeria Bałtycka22:34
Jaśkowa Dolina
 
22:37
0 min.
 
Sobótki22:381 min.
 
Na Wzgórzu22:392 min.
 
Falista (n/ż)22:403 min.
 
Strzelnica (n/ż)22:414 min.
 
Dobrowolskiego22:425 min.
 
Piecewska22:436 min.
 
Warneńska22:458 min.
 
Budapesztańska22:4710 min.
 
Migowo22:4811 min.
 
Wołkowyska22:4912 min.
 
Zacna22:5114 min.
 
Staw Wróbla22:5215 min.
 
Jasieńska22:5316 min.
 
Jasień PKM22:5518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy