Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP16:43
Beniowskiego (n/ż)16:44
Bora Komorowskiego16:46
Chłopska16:47
Obrońców Wybrzeża16:48
Przymorze Wielkie16:49
Czarny Dwór16:51
Zaspa - Szpital16:53
Leszczyńskich16:54
Rzeczypospolitej16:55
Pilotów16:57
Zaspa SKM16:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)16:59
Rozstaje17:01
Kilińskiego17:03
Galeria Bałtycka17:06
Jaśkowa Dolina
 
17:09
0 min.
 
Sobótki17:101 min.
 
Na Wzgórzu17:112 min.
 
Falista (n/ż)17:123 min.
 
Strzelnica (n/ż)17:134 min.
 
Dobrowolskiego17:156 min.
 
Piecewska17:167 min.
 
Warneńska17:178 min.
 
Budapesztańska17:1910 min.
 
Migowo17:2011 min.
 
Wołkowyska17:2112 min.
 
Zacna17:2314 min.
 
Staw Wróbla17:2415 min.
 
Jasieńska17:2516 min.
 
Jasień PKM17:2617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy