Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP12:23
Beniowskiego (n/ż)12:24
Bora Komorowskiego12:26
Chłopska12:27
Obrońców Wybrzeża12:28
Przymorze Wielkie12:29
Czarny Dwór12:31
Zaspa - Szpital12:33
Leszczyńskich12:34
Rzeczypospolitej12:35
Pilotów12:37
Zaspa SKM
 
12:39
0 min.
 
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:390 min.
 
Rozstaje12:412 min.
 
Kilińskiego12:434 min.
 
Galeria Bałtycka12:467 min.
 
Jaśkowa Dolina12:4910 min.
 
Sobótki12:5011 min.
 
Na Wzgórzu12:5112 min.
 
Falista (n/ż)12:5213 min.
 
Strzelnica (n/ż)12:5314 min.
 
Dobrowolskiego12:5516 min.
 
Piecewska12:5617 min.
 
Warneńska12:5718 min.
 
Budapesztańska12:5920 min.
 
Migowo13:0021 min.
 
Wołkowyska13:0122 min.
 
Zacna13:0324 min.
 
Staw Wróbla13:0425 min.
 
Jasieńska13:0526 min.
 
Jasień PKM13:0627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy