Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP18:03
Beniowskiego (n/ż)18:04
Bora Komorowskiego18:06
Chłopska18:07
Obrońców Wybrzeża18:08
Przymorze Wielkie18:09
Czarny Dwór18:11
Zaspa - Szpital18:13
Leszczyńskich18:14
Rzeczypospolitej18:15
Pilotów18:17
Zaspa SKM
 
18:19
0 min.
 
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:190 min.
 
Rozstaje18:212 min.
 
Kilińskiego18:234 min.
 
Galeria Bałtycka18:267 min.
 
Jaśkowa Dolina18:2910 min.
 
Sobótki18:3011 min.
 
Na Wzgórzu18:3112 min.
 
Falista (n/ż)18:3213 min.
 
Strzelnica (n/ż)18:3314 min.
 
Dobrowolskiego18:3516 min.
 
Piecewska18:3617 min.
 
Warneńska18:3718 min.
 
Budapesztańska18:3920 min.
 
Migowo18:4021 min.
 
Wołkowyska18:4122 min.
 
Zacna18:4324 min.
 
Staw Wróbla18:4425 min.
 
Jasieńska18:4526 min.
 
Jasień PKM18:4627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy