Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM14:06
Jasieńska14:08
Staw Wróbla14:09
Zacna14:11
Wołkowyska14:12
Migowo14:13
Budapesztańska14:14
Warneńska
 
14:15
0 min.
 
Piecewska14:172 min.
 
Dobrowolskiego14:183 min.
 
Wileńska14:194 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:216 min.
 
Falista (n/ż)14:227 min.
 
Na Wzgórzu14:238 min.
 
Sobótki14:249 min.
 
Jaśkowa Dolina14:2712 min.
 
Galeria Bałtycka14:2914 min.
 
Kilińskiego14:3116 min.
 
Rozstaje14:3419 min.
 
Skarżyńskiego14:3520 min.
 
Zaspa SKM14:3621 min.
 
Dywizjonu 30314:3823 min.
 
Rzeczypospolitej14:3924 min.
 
Leszczyńskich14:4025 min.
 
Zaspa - Szpital14:4227 min.
 
Czarny Dwór14:4530 min.
 
Przymorze Wielkie14:4732 min.
 
Obrońców Wybrzeża14:4833 min.
 
Bora Komorowskiego14:5035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)14:5237 min.
 
Oliwa PKP14:5338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy