Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM13:46
Jasieńska13:48
Staw Wróbla13:49
Zacna13:51
Wołkowyska13:52
Migowo13:53
Budapesztańska13:54
Warneńska
 
13:55
0 min.
 
Piecewska13:572 min.
 
Dobrowolskiego13:583 min.
 
Wileńska13:594 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:016 min.
 
Falista (n/ż)14:027 min.
 
Na Wzgórzu14:038 min.
 
Sobótki14:049 min.
 
Jaśkowa Dolina14:0712 min.
 
Galeria Bałtycka14:0914 min.
 
Kilińskiego14:1116 min.
 
Rozstaje14:1419 min.
 
Skarżyńskiego14:1520 min.
 
Zaspa SKM14:1621 min.
 
Dywizjonu 30314:1823 min.
 
Rzeczypospolitej14:1924 min.
 
Leszczyńskich14:2025 min.
 
Zaspa - Szpital14:2227 min.
 
Czarny Dwór14:2530 min.
 
Przymorze Wielkie14:2732 min.
 
Obrońców Wybrzeża14:2833 min.
 
Bora Komorowskiego14:3035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)14:3237 min.
 
Oliwa PKP14:3338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy