Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jasień PKM12:46
Jasieńska12:48
Staw Wróbla12:49
Zacna12:51
Wołkowyska12:52
Migowo12:53
Budapesztańska12:54
Warneńska
 
12:55
0 min.
 
Piecewska12:572 min.
 
Dobrowolskiego12:583 min.
 
Wileńska12:594 min.
 
Strzelnica (n/ż)13:016 min.
 
Falista (n/ż)13:027 min.
 
Na Wzgórzu13:038 min.
 
Sobótki13:049 min.
 
Jaśkowa Dolina13:0712 min.
 
Galeria Bałtycka13:0914 min.
 
Kilińskiego13:1116 min.
 
Rozstaje13:1419 min.
 
Skarżyńskiego13:1520 min.
 
Zaspa SKM13:1621 min.
 
Dywizjonu 30313:1823 min.
 
Rzeczypospolitej13:1924 min.
 
Leszczyńskich13:2025 min.
 
Zaspa - Szpital13:2227 min.
 
Czarny Dwór13:2530 min.
 
Przymorze Wielkie13:2732 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:2833 min.
 
Bora Komorowskiego13:3035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)13:3237 min.
 
Oliwa PKP13:3338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy