Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM12:26
Jasieńska12:28
Staw Wróbla12:29
Zacna12:31
Wołkowyska12:32
Migowo12:33
Budapesztańska12:34
Warneńska
 
12:35
0 min.
 
Piecewska12:372 min.
 
Dobrowolskiego12:383 min.
 
Wileńska12:394 min.
 
Strzelnica (n/ż)12:416 min.
 
Falista (n/ż)12:427 min.
 
Na Wzgórzu12:438 min.
 
Sobótki12:449 min.
 
Jaśkowa Dolina12:4712 min.
 
Galeria Bałtycka12:4914 min.
 
Kilińskiego12:5116 min.
 
Rozstaje12:5419 min.
 
Skarżyńskiego12:5520 min.
 
Zaspa SKM12:5621 min.
 
Dywizjonu 30312:5823 min.
 
Rzeczypospolitej12:5924 min.
 
Leszczyńskich13:0025 min.
 
Zaspa - Szpital13:0227 min.
 
Czarny Dwór13:0530 min.
 
Przymorze Wielkie13:0732 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:0833 min.
 
Bora Komorowskiego13:1035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)13:1237 min.
 
Oliwa PKP13:1338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy