Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jasień PKM10:06
Jasieńska10:08
Staw Wróbla10:09
Zacna10:11
Wołkowyska10:12
Migowo10:13
Budapesztańska10:14
Warneńska
 
10:15
0 min.
 
Piecewska10:172 min.
 
Dobrowolskiego10:183 min.
 
Wileńska10:194 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:216 min.
 
Falista (n/ż)10:227 min.
 
Na Wzgórzu10:238 min.
 
Sobótki10:249 min.
 
Jaśkowa Dolina10:2712 min.
 
Galeria Bałtycka10:2914 min.
 
Kilińskiego10:3116 min.
 
Rozstaje10:3419 min.
 
Skarżyńskiego10:3520 min.
 
Zaspa SKM10:3621 min.
 
Dywizjonu 30310:3823 min.
 
Rzeczypospolitej10:3924 min.
 
Leszczyńskich10:4025 min.
 
Zaspa - Szpital10:4227 min.
 
Czarny Dwór10:4530 min.
 
Przymorze Wielkie10:4732 min.
 
Obrońców Wybrzeża10:4833 min.
 
Bora Komorowskiego10:5035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)10:5237 min.
 
Oliwa PKP10:5338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy