Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM09:06
Jasieńska09:08
Staw Wróbla09:09
Zacna09:11
Wołkowyska09:12
Migowo09:13
Budapesztańska09:14
Warneńska
 
09:15
0 min.
 
Piecewska09:172 min.
 
Dobrowolskiego09:183 min.
 
Wileńska09:194 min.
 
Strzelnica (n/ż)09:216 min.
 
Falista (n/ż)09:227 min.
 
Na Wzgórzu09:238 min.
 
Sobótki09:249 min.
 
Jaśkowa Dolina09:2712 min.
 
Galeria Bałtycka09:2914 min.
 
Kilińskiego09:3116 min.
 
Rozstaje09:3419 min.
 
Skarżyńskiego09:3520 min.
 
Zaspa SKM09:3621 min.
 
Dywizjonu 30309:3823 min.
 
Rzeczypospolitej09:3924 min.
 
Leszczyńskich09:4025 min.
 
Zaspa - Szpital09:4227 min.
 
Czarny Dwór09:4530 min.
 
Przymorze Wielkie09:4732 min.
 
Obrońców Wybrzeża09:4833 min.
 
Bora Komorowskiego09:5035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)09:5237 min.
 
Oliwa PKP09:5338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy