Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM05:40
Jasieńska05:42
Staw Wróbla05:43
Zacna05:44
Wołkowyska05:46
Migowo05:47
Budapesztańska05:48
Warneńska
 
05:50
0 min.
 
Piecewska05:522 min.
 
Dobrowolskiego05:533 min.
 
Wileńska05:544 min.
 
Strzelnica (n/ż)05:566 min.
 
Falista (n/ż)05:577 min.
 
Na Wzgórzu05:588 min.
 
Sobótki05:599 min.
 
Jaśkowa Dolina06:0212 min.
 
Galeria Bałtycka06:0414 min.
 
Kilińskiego06:0616 min.
 
Rozstaje06:0919 min.
 
Skarżyńskiego06:1020 min.
 
Zaspa SKM06:1121 min.
 
Dywizjonu 30306:1323 min.
 
Rzeczypospolitej06:1424 min.
 
Leszczyńskich06:1525 min.
 
Zaspa - Szpital06:1626 min.
 
Czarny Dwór06:1828 min.
 
Przymorze Wielkie06:2030 min.
 
Obrońców Wybrzeża06:2131 min.
 
Bora Komorowskiego06:2333 min.
 
Beniowskiego (n/ż)06:2535 min.
 
Oliwa PKP06:2636 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy