Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM07:26
Jasieńska07:28
Staw Wróbla07:29
Zacna07:31
Wołkowyska07:32
Migowo07:33
Budapesztańska07:34
Warneńska
 
07:35
0 min.
 
Piecewska07:372 min.
 
Dobrowolskiego07:383 min.
 
Wileńska07:394 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:416 min.
 
Falista (n/ż)07:427 min.
 
Na Wzgórzu07:438 min.
 
Sobótki07:449 min.
 
Jaśkowa Dolina07:4712 min.
 
Galeria Bałtycka07:4914 min.
 
Kilińskiego07:5116 min.
 
Rozstaje07:5419 min.
 
Skarżyńskiego07:5520 min.
 
Zaspa SKM07:5621 min.
 
Dywizjonu 30307:5823 min.
 
Rzeczypospolitej07:5924 min.
 
Leszczyńskich08:0025 min.
 
Zaspa - Szpital08:0227 min.
 
Czarny Dwór08:0530 min.
 
Przymorze Wielkie08:0732 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:0833 min.
 
Bora Komorowskiego08:1035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)08:1237 min.
 
Oliwa PKP08:1338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy