Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM06:43
Jasieńska06:45
Staw Wróbla06:46
Zacna06:48
Wołkowyska06:49
Migowo06:50
Budapesztańska06:51
Warneńska
 
06:52
0 min.
 
Piecewska06:542 min.
 
Dobrowolskiego06:553 min.
 
Wileńska06:564 min.
 
Strzelnica (n/ż)06:586 min.
 
Falista (n/ż)06:597 min.
 
Na Wzgórzu07:008 min.
 
Sobótki07:019 min.
 
Jaśkowa Dolina07:0412 min.
 
Galeria Bałtycka07:0614 min.
 
Kilińskiego07:0816 min.
 
Rozstaje07:1119 min.
 
Skarżyńskiego07:1220 min.
 
Zaspa SKM07:1321 min.
 
Dywizjonu 30307:1523 min.
 
Rzeczypospolitej07:1624 min.
 
Leszczyńskich07:1725 min.
 
Zaspa - Szpital07:1927 min.
 
Czarny Dwór07:2230 min.
 
Przymorze Wielkie07:2432 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:2533 min.
 
Bora Komorowskiego07:2735 min.
 
Beniowskiego (n/ż)07:2937 min.
 
Oliwa PKP07:3038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy