Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM06:13
Jasieńska06:15
Staw Wróbla06:16
Zacna06:18
Wołkowyska06:19
Migowo06:20
Budapesztańska06:21
Warneńska
 
06:22
0 min.
 
Piecewska06:231 min.
 
Dobrowolskiego06:242 min.
 
Wileńska06:253 min.
 
Strzelnica (n/ż)06:275 min.
 
Falista (n/ż)06:286 min.
 
Na Wzgórzu06:297 min.
 
Sobótki06:308 min.
 
Jaśkowa Dolina06:3311 min.
 
Galeria Bałtycka06:3513 min.
 
Kilińskiego06:3715 min.
 
Rozstaje06:4018 min.
 
Skarżyńskiego06:4119 min.
 
Zaspa SKM06:4220 min.
 
Dywizjonu 30306:4422 min.
 
Rzeczypospolitej06:4523 min.
 
Leszczyńskich06:4624 min.
 
Zaspa - Szpital06:4725 min.
 
Czarny Dwór06:4927 min.
 
Przymorze Wielkie06:5129 min.
 
Obrońców Wybrzeża06:5230 min.
 
Bora Komorowskiego06:5331 min.
 
Beniowskiego (n/ż)06:5533 min.
 
Oliwa PKP06:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy