Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM05:43
Jasieńska05:45
Staw Wróbla05:46
Zacna05:48
Wołkowyska05:49
Migowo05:50
Budapesztańska05:51
Warneńska
 
05:52
0 min.
 
Piecewska05:531 min.
 
Dobrowolskiego05:542 min.
 
Wileńska05:553 min.
 
Strzelnica (n/ż)05:575 min.
 
Falista (n/ż)05:586 min.
 
Na Wzgórzu05:597 min.
 
Sobótki06:008 min.
 
Jaśkowa Dolina06:0311 min.
 
Galeria Bałtycka06:0513 min.
 
Kilińskiego06:0715 min.
 
Rozstaje06:1018 min.
 
Skarżyńskiego06:1119 min.
 
Zaspa SKM06:1220 min.
 
Dywizjonu 30306:1422 min.
 
Rzeczypospolitej06:1523 min.
 
Leszczyńskich06:1624 min.
 
Zaspa - Szpital06:1725 min.
 
Czarny Dwór06:1927 min.
 
Przymorze Wielkie06:2129 min.
 
Obrońców Wybrzeża06:2230 min.
 
Bora Komorowskiego06:2331 min.
 
Beniowskiego (n/ż)06:2533 min.
 
Oliwa PKP06:2634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy