Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM04:53
Jasieńska04:55
Staw Wróbla04:56
Zacna04:58
Wołkowyska04:59
Migowo05:00
Budapesztańska05:01
Warneńska
 
05:02
0 min.
 
Piecewska05:031 min.
 
Dobrowolskiego05:042 min.
 
Wileńska05:053 min.
 
Strzelnica (n/ż)05:075 min.
 
Falista (n/ż)05:086 min.
 
Na Wzgórzu05:097 min.
 
Sobótki05:108 min.
 
Jaśkowa Dolina05:1311 min.
 
Galeria Bałtycka05:1513 min.
 
Kilińskiego05:1715 min.
 
Rozstaje05:2018 min.
 
Skarżyńskiego05:2119 min.
 
Zaspa SKM05:2220 min.
 
Dywizjonu 30305:2321 min.
 
Rzeczypospolitej05:2422 min.
 
Leszczyńskich05:2523 min.
 
Zaspa - Szpital05:2624 min.
 
Czarny Dwór05:2826 min.
 
Przymorze Wielkie05:3028 min.
 
Obrońców Wybrzeża05:3129 min.
 
Bora Komorowskiego05:3230 min.
 
Beniowskiego (n/ż)05:3432 min.
 
Oliwa PKP05:3533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy