Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM22:56
Jasieńska22:58
Staw Wróbla22:59
Zacna23:01
Wołkowyska23:02
Migowo23:03
Budapesztańska23:04
Warneńska
 
23:05
0 min.
 
Piecewska23:061 min.
 
Dobrowolskiego23:072 min.
 
Wileńska23:083 min.
 
Strzelnica (n/ż)23:105 min.
 
Falista (n/ż)23:116 min.
 
Na Wzgórzu23:127 min.
 
Sobótki23:138 min.
 
Jaśkowa Dolina23:1611 min.
 
Galeria Bałtycka23:1813 min.
 
Kilińskiego23:2015 min.
 
Rozstaje23:2318 min.
 
Skarżyńskiego23:2419 min.
 
Zaspa SKM23:2520 min.
 
Dywizjonu 30323:2621 min.
 
Rzeczypospolitej23:2722 min.
 
Leszczyńskich23:2823 min.
 
Zaspa - Szpital23:2924 min.
 
Czarny Dwór23:3126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy