Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM21:43
Jasieńska21:45
Staw Wróbla21:46
Zacna21:47
Wołkowyska21:49
Migowo21:50
Budapesztańska21:51
Warneńska
 
21:52
0 min.
 
Piecewska21:542 min.
 
Dobrowolskiego21:553 min.
 
Wileńska21:564 min.
 
Strzelnica (n/ż)21:586 min.
 
Falista (n/ż)21:597 min.
 
Na Wzgórzu22:008 min.
 
Sobótki22:019 min.
 
Jaśkowa Dolina22:0412 min.
 
Galeria Bałtycka22:0614 min.
 
Kilińskiego22:0816 min.
 
Rozstaje22:1119 min.
 
Skarżyńskiego22:1220 min.
 
Zaspa SKM22:1321 min.
 
Dywizjonu 30322:1422 min.
 
Rzeczypospolitej22:1523 min.
 
Leszczyńskich22:1624 min.
 
Zaspa - Szpital22:1725 min.
 
Czarny Dwór22:1927 min.
 
Przymorze Wielkie22:2129 min.
 
Obrońców Wybrzeża22:2230 min.
 
Bora Komorowskiego22:2331 min.
 
Beniowskiego (n/ż)22:2533 min.
 
Oliwa PKP22:2634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy