Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM21:13
Jasieńska21:15
Staw Wróbla21:16
Zacna21:17
Wołkowyska21:19
Migowo21:20
Budapesztańska21:21
Warneńska
 
21:22
0 min.
 
Piecewska21:242 min.
 
Dobrowolskiego21:253 min.
 
Wileńska21:264 min.
 
Strzelnica (n/ż)21:286 min.
 
Falista (n/ż)21:297 min.
 
Na Wzgórzu21:308 min.
 
Sobótki21:319 min.
 
Jaśkowa Dolina21:3412 min.
 
Galeria Bałtycka21:3614 min.
 
Kilińskiego21:3816 min.
 
Rozstaje21:4119 min.
 
Skarżyńskiego21:4220 min.
 
Zaspa SKM21:4321 min.
 
Dywizjonu 30321:4422 min.
 
Rzeczypospolitej21:4523 min.
 
Leszczyńskich21:4624 min.
 
Zaspa - Szpital21:4725 min.
 
Czarny Dwór21:4927 min.
 
Przymorze Wielkie21:5129 min.
 
Obrońców Wybrzeża21:5230 min.
 
Bora Komorowskiego21:5331 min.
 
Beniowskiego (n/ż)21:5533 min.
 
Oliwa PKP21:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy