Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM12:38
Jasieńska12:40
Staw Wróbla12:41
Zacna12:42
Wołkowyska12:44
Migowo12:45
Budapesztańska12:46
Warneńska
 
12:48
0 min.
 
Piecewska12:502 min.
 
Dobrowolskiego12:513 min.
 
Wileńska12:524 min.
 
Strzelnica (n/ż)12:546 min.
 
Falista (n/ż)12:557 min.
 
Na Wzgórzu12:568 min.
 
Sobótki12:579 min.
 
Jaśkowa Dolina13:0012 min.
 
Galeria Bałtycka13:0315 min.
 
Kilińskiego13:0517 min.
 
Rozstaje13:0921 min.
 
Skarżyńskiego13:1022 min.
 
Zaspa SKM13:1224 min.
 
Dywizjonu 30313:1426 min.
 
Rzeczypospolitej13:1527 min.
 
Leszczyńskich13:1729 min.
 
Zaspa - Szpital13:1830 min.
 
Czarny Dwór13:2032 min.
 
Przymorze Wielkie13:2234 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:2335 min.
 
Bora Komorowskiego13:2537 min.
 
Beniowskiego (n/ż)13:2739 min.
 
Oliwa PKP13:2840 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy