Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM11:38
Jasieńska11:40
Staw Wróbla11:41
Zacna11:42
Wołkowyska11:44
Migowo11:45
Budapesztańska11:46
Warneńska
 
11:48
0 min.
 
Piecewska11:502 min.
 
Dobrowolskiego11:513 min.
 
Wileńska11:524 min.
 
Strzelnica (n/ż)11:546 min.
 
Falista (n/ż)11:557 min.
 
Na Wzgórzu11:568 min.
 
Sobótki11:579 min.
 
Jaśkowa Dolina12:0012 min.
 
Galeria Bałtycka12:0315 min.
 
Kilińskiego12:0517 min.
 
Rozstaje12:0921 min.
 
Skarżyńskiego12:1022 min.
 
Zaspa SKM12:1224 min.
 
Dywizjonu 30312:1426 min.
 
Rzeczypospolitej12:1527 min.
 
Leszczyńskich12:1729 min.
 
Zaspa - Szpital12:1830 min.
 
Czarny Dwór12:2032 min.
 
Przymorze Wielkie12:2234 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:2335 min.
 
Bora Komorowskiego12:2537 min.
 
Beniowskiego (n/ż)12:2739 min.
 
Oliwa PKP12:2840 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy