Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM10:18
Jasieńska10:20
Staw Wróbla10:21
Zacna10:22
Wołkowyska10:24
Migowo10:25
Budapesztańska10:26
Warneńska
 
10:28
0 min.
 
Piecewska10:302 min.
 
Dobrowolskiego10:313 min.
 
Wileńska10:324 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:346 min.
 
Falista (n/ż)10:357 min.
 
Na Wzgórzu10:368 min.
 
Sobótki10:379 min.
 
Jaśkowa Dolina10:4012 min.
 
Galeria Bałtycka10:4315 min.
 
Kilińskiego10:4517 min.
 
Rozstaje10:4921 min.
 
Skarżyńskiego10:5022 min.
 
Zaspa SKM10:5224 min.
 
Dywizjonu 30310:5426 min.
 
Rzeczypospolitej10:5527 min.
 
Leszczyńskich10:5729 min.
 
Zaspa - Szpital10:5830 min.
 
Czarny Dwór11:0032 min.
 
Przymorze Wielkie11:0234 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:0335 min.
 
Bora Komorowskiego11:0537 min.
 
Beniowskiego (n/ż)11:0739 min.
 
Oliwa PKP11:0840 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy