Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM09:18
Jasieńska09:20
Staw Wróbla09:21
Zacna09:22
Wołkowyska09:24
Migowo09:25
Budapesztańska09:26
Warneńska
 
09:28
0 min.
 
Piecewska09:302 min.
 
Dobrowolskiego09:313 min.
 
Wileńska09:324 min.
 
Strzelnica (n/ż)09:346 min.
 
Falista (n/ż)09:357 min.
 
Na Wzgórzu09:368 min.
 
Sobótki09:379 min.
 
Jaśkowa Dolina09:4012 min.
 
Galeria Bałtycka09:4315 min.
 
Kilińskiego09:4517 min.
 
Rozstaje09:4921 min.
 
Skarżyńskiego09:5022 min.
 
Zaspa SKM09:5224 min.
 
Dywizjonu 30309:5426 min.
 
Rzeczypospolitej09:5527 min.
 
Leszczyńskich09:5729 min.
 
Zaspa - Szpital09:5830 min.
 
Czarny Dwór10:0032 min.
 
Przymorze Wielkie10:0234 min.
 
Obrońców Wybrzeża10:0335 min.
 
Bora Komorowskiego10:0537 min.
 
Beniowskiego (n/ż)10:0739 min.
 
Oliwa PKP10:0840 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy