Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM22:43
Jasieńska22:45
Staw Wróbla22:46
Zacna22:48
Wołkowyska22:49
Migowo22:50
Budapesztańska22:51
Warneńska
 
22:52
0 min.
 
Piecewska22:531 min.
 
Dobrowolskiego22:542 min.
 
Wileńska22:553 min.
 
Strzelnica (n/ż)22:575 min.
 
Falista (n/ż)22:586 min.
 
Na Wzgórzu22:597 min.
 
Sobótki23:008 min.
 
Jaśkowa Dolina23:0311 min.
 
Galeria Bałtycka23:0513 min.
 
Kilińskiego23:0715 min.
 
Rozstaje23:1018 min.
 
Skarżyńskiego23:1119 min.
 
Zaspa SKM23:1220 min.
 
Dywizjonu 30323:1321 min.
 
Rzeczypospolitej23:1422 min.
 
Leszczyńskich23:1523 min.
 
Zaspa - Szpital23:1624 min.
 
Czarny Dwór23:1826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy