Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jasień PKM20:13
Jasieńska20:15
Staw Wróbla20:16
Zacna20:18
Wołkowyska20:19
Migowo20:20
Budapesztańska20:21
Warneńska
 
20:22
0 min.
 
Piecewska20:242 min.
 
Dobrowolskiego20:253 min.
 
Wileńska20:264 min.
 
Strzelnica (n/ż)20:286 min.
 
Falista (n/ż)20:297 min.
 
Na Wzgórzu20:308 min.
 
Sobótki20:319 min.
 
Jaśkowa Dolina20:3412 min.
 
Galeria Bałtycka20:3614 min.
 
Kilińskiego20:3816 min.
 
Rozstaje20:4119 min.
 
Skarżyńskiego20:4220 min.
 
Zaspa SKM20:4321 min.
 
Dywizjonu 30320:4523 min.
 
Rzeczypospolitej20:4624 min.
 
Leszczyńskich20:4725 min.
 
Zaspa - Szpital20:4927 min.
 
Czarny Dwór20:5230 min.
 
Przymorze Wielkie20:5432 min.
 
Obrońców Wybrzeża20:5533 min.
 
Bora Komorowskiego20:5735 min.
 
Beniowskiego (n/ż)20:5937 min.
 
Oliwa PKP21:0038 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy