Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM19:06
Jasieńska19:08
Staw Wróbla19:09
Zacna19:11
Wołkowyska19:12
Migowo19:13
Budapesztańska19:14
Warneńska
 
19:15
0 min.
 
Piecewska19:172 min.
 
Dobrowolskiego19:183 min.
 
Wileńska19:194 min.
 
Strzelnica (n/ż)19:216 min.
 
Falista (n/ż)19:227 min.
 
Na Wzgórzu19:238 min.
 
Sobótki19:249 min.
 
Jaśkowa Dolina19:2712 min.
 
Galeria Bałtycka19:2914 min.
 
Kilińskiego19:3116 min.
 
Rozstaje19:3419 min.
 
Skarżyńskiego19:3520 min.
 
Zaspa SKM19:3621 min.
 
Dywizjonu 30319:3823 min.
 
Rzeczypospolitej19:3924 min.
 
Leszczyńskich19:4025 min.
 
Zaspa - Szpital19:4227 min.
 
Czarny Dwór19:4530 min.
 
Przymorze Wielkie19:4732 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:4833 min.
 
Bora Komorowskiego19:5035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)19:5237 min.
 
Oliwa PKP19:5338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy