Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jasień PKM18:06
Jasieńska18:08
Staw Wróbla18:09
Zacna18:11
Wołkowyska18:12
Migowo18:13
Budapesztańska18:14
Warneńska
 
18:15
0 min.
 
Piecewska18:172 min.
 
Dobrowolskiego18:183 min.
 
Wileńska18:194 min.
 
Strzelnica (n/ż)18:216 min.
 
Falista (n/ż)18:227 min.
 
Na Wzgórzu18:238 min.
 
Sobótki18:249 min.
 
Jaśkowa Dolina18:2712 min.
 
Galeria Bałtycka18:2914 min.
 
Kilińskiego18:3116 min.
 
Rozstaje18:3419 min.
 
Skarżyńskiego18:3520 min.
 
Zaspa SKM18:3621 min.
 
Dywizjonu 30318:3823 min.
 
Rzeczypospolitej18:3924 min.
 
Leszczyńskich18:4025 min.
 
Zaspa - Szpital18:4227 min.
 
Czarny Dwór18:4530 min.
 
Przymorze Wielkie18:4732 min.
 
Obrońców Wybrzeża18:4833 min.
 
Bora Komorowskiego18:5035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)18:5237 min.
 
Oliwa PKP18:5338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy