Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM17:46
Jasieńska17:48
Staw Wróbla17:49
Zacna17:51
Wołkowyska17:52
Migowo17:53
Budapesztańska17:54
Warneńska
 
17:55
0 min.
 
Piecewska17:572 min.
 
Dobrowolskiego17:583 min.
 
Wileńska17:594 min.
 
Strzelnica (n/ż)18:016 min.
 
Falista (n/ż)18:027 min.
 
Na Wzgórzu18:038 min.
 
Sobótki18:049 min.
 
Jaśkowa Dolina18:0712 min.
 
Galeria Bałtycka18:0914 min.
 
Kilińskiego18:1116 min.
 
Rozstaje18:1419 min.
 
Skarżyńskiego18:1520 min.
 
Zaspa SKM18:1621 min.
 
Dywizjonu 30318:1823 min.
 
Rzeczypospolitej18:1924 min.
 
Leszczyńskich18:2025 min.
 
Zaspa - Szpital18:2227 min.
 
Czarny Dwór18:2530 min.
 
Przymorze Wielkie18:2732 min.
 
Obrońców Wybrzeża18:2833 min.
 
Bora Komorowskiego18:3035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)18:3237 min.
 
Oliwa PKP18:3338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy