Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM14:26
Jasieńska14:28
Staw Wróbla14:29
Zacna14:31
Wołkowyska14:32
Migowo14:33
Budapesztańska14:34
Warneńska
 
14:35
0 min.
 
Piecewska14:372 min.
 
Dobrowolskiego14:383 min.
 
Wileńska14:394 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:416 min.
 
Falista (n/ż)14:427 min.
 
Na Wzgórzu14:438 min.
 
Sobótki14:449 min.
 
Jaśkowa Dolina14:4712 min.
 
Galeria Bałtycka14:4914 min.
 
Kilińskiego14:5116 min.
 
Rozstaje14:5419 min.
 
Skarżyńskiego14:5520 min.
 
Zaspa SKM14:5621 min.
 
Dywizjonu 30314:5823 min.
 
Rzeczypospolitej14:5924 min.
 
Leszczyńskich15:0025 min.
 
Zaspa - Szpital15:0227 min.
 
Czarny Dwór15:0530 min.
 
Przymorze Wielkie15:0732 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:0833 min.
 
Bora Komorowskiego15:1035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)15:1237 min.
 
Oliwa PKP15:1338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy