Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM07:39
Jasieńska07:41
Staw Wróbla07:42
Zacna07:44
Wołkowyska07:46
Migowo07:48
Budapesztańska07:50
Warneńska
 
07:52
0 min.
 
Piecewska07:542 min.
 
Dobrowolskiego07:553 min.
 
Wileńska07:575 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:597 min.
 
Falista (n/ż)08:008 min.
 
Na Wzgórzu08:0210 min.
 
Sobótki08:0412 min.
 
Jaśkowa Dolina08:0715 min.
 
Galeria Bałtycka08:1018 min.
 
Kilińskiego08:1321 min.
 
Rozstaje08:1725 min.
 
Skarżyńskiego08:1826 min.
 
Zaspa SKM08:2028 min.
 
Dywizjonu 30308:2230 min.
 
Rzeczypospolitej08:2331 min.
 
Leszczyńskich08:2533 min.
 
Zaspa - Szpital08:2735 min.
 
Czarny Dwór08:3038 min.
 
Przymorze Wielkie08:3240 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:3341 min.
 
Bora Komorowskiego08:3543 min.
 
Beniowskiego (n/ż)08:3745 min.
 
Oliwa PKP08:3846 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy