Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jasień PKM11:46
Jasieńska11:48
Staw Wróbla11:49
Zacna11:51
Wołkowyska11:52
Migowo11:53
Budapesztańska11:54
Warneńska
 
11:55
0 min.
 
Piecewska11:572 min.
 
Dobrowolskiego11:583 min.
 
Wileńska11:594 min.
 
Strzelnica (n/ż)12:016 min.
 
Falista (n/ż)12:027 min.
 
Na Wzgórzu12:038 min.
 
Sobótki12:049 min.
 
Jaśkowa Dolina12:0712 min.
 
Galeria Bałtycka12:0914 min.
 
Kilińskiego12:1116 min.
 
Rozstaje12:1419 min.
 
Skarżyńskiego12:1520 min.
 
Zaspa SKM12:1621 min.
 
Dywizjonu 30312:1823 min.
 
Rzeczypospolitej12:1924 min.
 
Leszczyńskich12:2025 min.
 
Zaspa - Szpital12:2227 min.
 
Czarny Dwór12:2530 min.
 
Przymorze Wielkie12:2732 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:2833 min.
 
Bora Komorowskiego12:3035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)12:3237 min.
 
Oliwa PKP12:3338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy