Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM11:26
Jasieńska11:28
Staw Wróbla11:29
Zacna11:31
Wołkowyska11:32
Migowo11:33
Budapesztańska11:34
Warneńska
 
11:35
0 min.
 
Piecewska11:372 min.
 
Dobrowolskiego11:383 min.
 
Wileńska11:394 min.
 
Strzelnica (n/ż)11:416 min.
 
Falista (n/ż)11:427 min.
 
Na Wzgórzu11:438 min.
 
Sobótki11:449 min.
 
Jaśkowa Dolina11:4712 min.
 
Galeria Bałtycka11:4914 min.
 
Kilińskiego11:5116 min.
 
Rozstaje11:5419 min.
 
Skarżyńskiego11:5520 min.
 
Zaspa SKM11:5621 min.
 
Dywizjonu 30311:5823 min.
 
Rzeczypospolitej11:5924 min.
 
Leszczyńskich12:0025 min.
 
Zaspa - Szpital12:0227 min.
 
Czarny Dwór12:0530 min.
 
Przymorze Wielkie12:0732 min.
 
Obrońców Wybrzeża12:0833 min.
 
Bora Komorowskiego12:1035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)12:1237 min.
 
Oliwa PKP12:1338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy