Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM11:06
Jasieńska11:08
Staw Wróbla11:09
Zacna11:11
Wołkowyska11:12
Migowo11:13
Budapesztańska11:14
Warneńska
 
11:15
0 min.
 
Piecewska11:172 min.
 
Dobrowolskiego11:183 min.
 
Wileńska11:194 min.
 
Strzelnica (n/ż)11:216 min.
 
Falista (n/ż)11:227 min.
 
Na Wzgórzu11:238 min.
 
Sobótki11:249 min.
 
Jaśkowa Dolina11:2712 min.
 
Galeria Bałtycka11:2914 min.
 
Kilińskiego11:3116 min.
 
Rozstaje11:3419 min.
 
Skarżyńskiego11:3520 min.
 
Zaspa SKM11:3621 min.
 
Dywizjonu 30311:3823 min.
 
Rzeczypospolitej11:3924 min.
 
Leszczyńskich11:4025 min.
 
Zaspa - Szpital11:4227 min.
 
Czarny Dwór11:4530 min.
 
Przymorze Wielkie11:4732 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:4833 min.
 
Bora Komorowskiego11:5035 min.
 
Beniowskiego (n/ż)11:5237 min.
 
Oliwa PKP11:5338 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy