Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM10:42
Jasieńska10:44
Staw Wróbla10:45
Zacna10:47
Wołkowyska10:48
Migowo10:49
Budapesztańska10:50
Warneńska
 
10:51
0 min.
 
Piecewska10:532 min.
 
Dobrowolskiego10:543 min.
 
Wileńska10:554 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:576 min.
 
Falista (n/ż)10:587 min.
 
Na Wzgórzu10:598 min.
 
Sobótki11:009 min.
 
Jaśkowa Dolina11:0312 min.
 
Galeria Bałtycka11:0514 min.
 
Kilińskiego11:0716 min.
 
Rozstaje11:1019 min.
 
Skarżyńskiego11:1120 min.
 
Zaspa SKM11:1221 min.
 
Dywizjonu 30311:1423 min.
 
Rzeczypospolitej11:1524 min.
 
Leszczyńskich11:1625 min.
 
Zaspa - Szpital11:1827 min.
 
Czarny Dwór11:2130 min.
 
Przymorze Wielkie11:2332 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:2433 min.
 
Bora Komorowskiego11:2635 min.
 
Beniowskiego (n/ż)11:2837 min.
 
Oliwa PKP11:2938 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy