Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM10:12
Jasieńska10:14
Staw Wróbla10:15
Zacna10:17
Wołkowyska10:18
Migowo10:19
Budapesztańska10:20
Warneńska
 
10:21
0 min.
 
Piecewska10:232 min.
 
Dobrowolskiego10:243 min.
 
Wileńska10:254 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:276 min.
 
Falista (n/ż)10:287 min.
 
Na Wzgórzu10:298 min.
 
Sobótki10:309 min.
 
Jaśkowa Dolina10:3312 min.
 
Galeria Bałtycka10:3514 min.
 
Kilińskiego10:3716 min.
 
Rozstaje10:4019 min.
 
Skarżyńskiego10:4120 min.
 
Zaspa SKM10:4221 min.
 
Dywizjonu 30310:4423 min.
 
Rzeczypospolitej10:4524 min.
 
Leszczyńskich10:4625 min.
 
Zaspa - Szpital10:4827 min.
 
Czarny Dwór10:5130 min.
 
Przymorze Wielkie10:5332 min.
 
Obrońców Wybrzeża10:5433 min.
 
Bora Komorowskiego10:5635 min.
 
Beniowskiego (n/ż)10:5837 min.
 
Oliwa PKP10:5938 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy