Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jasień PKM07:13
Jasieńska07:15
Staw Wróbla07:16
Zacna07:18
Wołkowyska07:19
Migowo07:20
Budapesztańska07:21
Warneńska
 
07:22
0 min.
 
Piecewska07:231 min.
 
Dobrowolskiego07:242 min.
 
Wileńska07:253 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:275 min.
 
Falista (n/ż)07:286 min.
 
Na Wzgórzu07:297 min.
 
Sobótki07:308 min.
 
Jaśkowa Dolina07:3311 min.
 
Galeria Bałtycka07:3513 min.
 
Kilińskiego07:3715 min.
 
Rozstaje07:4018 min.
 
Skarżyńskiego07:4119 min.
 
Zaspa SKM07:4220 min.
 
Dywizjonu 30307:4422 min.
 
Rzeczypospolitej07:4523 min.
 
Leszczyńskich07:4624 min.
 
Zaspa - Szpital07:4725 min.
 
Czarny Dwór07:4927 min.
 
Przymorze Wielkie07:5129 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:5230 min.
 
Bora Komorowskiego07:5331 min.
 
Beniowskiego (n/ż)07:5533 min.
 
Oliwa PKP07:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy