Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jasień PKM22:13
Jasieńska22:15
Staw Wróbla22:16
Zacna22:18
Wołkowyska22:19
Migowo22:20
Budapesztańska22:21
Warneńska
 
22:22
0 min.
 
Piecewska22:231 min.
 
Dobrowolskiego22:242 min.
 
Wileńska22:253 min.
 
Strzelnica (n/ż)22:275 min.
 
Falista (n/ż)22:286 min.
 
Na Wzgórzu22:297 min.
 
Sobótki22:308 min.
 
Jaśkowa Dolina22:3311 min.
 
Galeria Bałtycka22:3513 min.
 
Kilińskiego22:3715 min.
 
Rozstaje22:4018 min.
 
Skarżyńskiego22:4119 min.
 
Zaspa SKM22:4220 min.
 
Dywizjonu 30322:4321 min.
 
Rzeczypospolitej22:4422 min.
 
Leszczyńskich22:4523 min.
 
Zaspa - Szpital22:4624 min.
 
Czarny Dwór22:4826 min.
 
Przymorze Wielkie22:5028 min.
 
Obrońców Wybrzeża22:5129 min.
 
Bora Komorowskiego22:5230 min.
 
Beniowskiego (n/ż)22:5432 min.
 
Oliwa PKP22:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy